З аудіюванням і без російської мови: рівнянам - про особливості ЗНО-2018

Випускників закликають вже починати готуватися

У Рівне завітали представники Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти і розказали про зміни у ЗНО-2018.

Вперше ЗНО з української мови і літератури проходитимуть  учні та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

 

З переліку навчальних предметів, з яких складають ЗНО, виключили російську мову.

 

Особливістю ЗНО-2018 є ще й те, що тестування з іноземної мови тепер буде проходити з аудіюванням. Тобто частина тесту передбачає прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Про заклади, в яких буде аудіювання з іноземної мови, розповів начальник відділу обласного управління освіти і науки Святослав Сидорчук:

Заклади освіти орієнтовано визначені – це буде два заклади в Сарнах і сім - у Рівному. Цих закладів буде достатньо для всіх охочих здавати державну підсумкову атестацію у вигляді ЗНО з іноземної мови.

В закладах, де буде проводитись аудіювання, буде підготовлено 18-20 кабінетів, кожен з яких буде обладнаний звуковідтворюючою технікою.

Важливим є ще те, що при вступі у заклади вищої освіти є дійсними сертифікати ЗНО 2016, 2017 років, окрім іноземної мови. Випускники загальноосвітніх закладів зможуть здавати тести ЗНО не більш, як із чотирьох навчальних предметів.

ЗНО стартує 22 травня і проходитиме до 13 червня. Реєстрація на основну частину ЗНО-2018 триватиме з 6 лютого по 19 березня.

Але перед цим можна буде взяти участь у пробному тестуванні. Воно розпочнеться 24 березня і коштуватиме 139 грн. Також навіть зараз охочі можуть пройти безкоштовне онлайн тестування на сайті http://lvtest.org.ua, кількість проходження якого необмежена. 

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Теги: ОсвітаЗНО

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень