![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Затримки з її виплатою спостерігаються з вересня
На затримку з виплатою зарплат у соцмережі Фейсбук поскаржилася шкільний бібліотекар з села Оженин Острозького району Світлана Бендюк:
Світлана Бендюк 16 год · Дістало знущання над простими людьми наших чиновників!!!
Нас, працівників освіти (шкільних бібліотекарів, техперсонал, кухарів, завгоспів, працівників дитсадочків), перевели на бюджет районної ради і з вересня почалися затримки заробітної плати.
Ось уже друга половина листопада, а ми отримали лише 11% зарплати за жовтень.
І це при тому, що, як інформує Світлана Бендюк, на останній сесії Острозької районної ради прозвучав звіт про виконання бюджету за 9 місяців 2017 р. і, виявляється, є не тільки суттєве (100%) перевиконання бюджету, а ще й великі дотації вирівнювання бюджету від держави.
Світлана Бендюк обурюється:
Ми мали надію, що нарешті отримаємо наші чесно зароблені гроші, але почули чергову обіцянку, що з нами розрахуються за жовтень десь наприкінці листопада, а до кінця року виплатять всю заборгованість. Але ж нам гроші треба вже, і то терміново!!!
Крім того, маємо інформацію, що на премії вчителям (вчителі на балансі райвно і всю зарплату отримують вчасно і в повному обсязі), виділені чималі кошти.
Ми ні в якому разі не проти того, щоб робота вчителя гідно оплачувалася, але хочеться елементарної справедливості! Ми - теж люди, теж працюємо з дітьми.
Світлана Бендюк зауважує, що з бібліотекарів зняли доплату - 50% до посадового окладу за шкідливі умови праці. Натомість залишили доплату розмірі 1%, а це лише 30 грн., що жінка вважає знущанням. Адже обсяг роботи не зменшився. До того ж, бібліотекарям, скаржиться Світлана Бендюк, доводиться тратити власні гроші на заходи, які вимагає провести райвно:
У жовтні ми проводили місячник шкільної бібліотеки (за наказом райвно); гроші на бібліотеки нам ніхто не виділяє - все мусимо робити за свої кошти (роздруковувати формуляри, матеріали на виставки, роздаткові матеріали, грамоти, готувати дітям призи тощо).
Тож бібліотекар запропонувала:
Пропоную всім людям, яким затримують зарплату, перенаправляти рахунки за комунальні послуги нашим районним посадовцям. Ми народ дуууууууууже терплячий, але й нашому терпінню прийшов кінець!
Начувайтеся, панове чиновники, ми це так не залишимо - назріває революція!!!!!
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Камери відеоспостереження хочуть встановити у школах та садочках Рівного
Де на Рівненщині отримують найвищі зарплати
Як вчитимуть дітей у «новій українській школі» - показали у гімназії на Рівненщині (ФОТО)
Чи повинні школярі прибирати у класі: думка рівнян
До школи з перешкодами ходять діти у селі на Рівненщині
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК