У Рівному зросла кількість дітей, які мають вади мовлення

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день логопеда

На Рівненщині зросла кількість дітей, які мають проблеми з мовленням.  За словами логопеда навчального реабілітаційного центу Рівного Тетяни Кузнєцової, близько 50% дошкільнят потребують логопедичної корекції. Адже проблеми з мовленням впливають на розумовий і психічний розвиток дитини, що гальмує успішній соціалізацію. На жаль вади мовлення вдається виправити у не у всіх дітей, тому важливо вчасно виправити дефекти мови. Говорить Тетяна Кузнєцова:

Якщо дитина в 2,5 роки не має фразового мовлення – треба звертатися до спеціалістів, в нормі в 4 роки дитина має оволодіти всіма нормами рідної мови. Я хочу сказати, мами, звертайте увагу на мовлення ваших дітей, користуйтесь, тим що є в книгарнях та в Інтернеті і розвивайте своїх дітей.

Тетяна Кузнєцова зауважує: помилково вважати, що вчитель-логопед працює над виправленням тільки неправильної вимови звуків. Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: загальним недорозвиненням, порушеннями голосу, темпу і тембру мови.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень