У зоопарку Рівного можна побувати, не виходячи з дому (ВІДЕО)

У такий холод, як нині, мало кому хочеться виходити з дому заради того, щоб погуляти по зоопарку міста. Сучасні технології дають можливість це зробити віртуально

Відеоекскурсії зоопарком Рівного зняли і виклали в Інтернет його відвідувачі. На цьому півгодинному ролику можна побачити, як себе чухають пелікани, як плавають у водоймі черепахи і шикуються на березі, як єнот робить схованку з їжі, як відпочиває полярний вовк, як поважно походжає страус, як в'єтнамська свинка підриває свій будиночок тощо. 

На 10-хвилинному відео Олега Вовчука можна добре роздивитися баранів експозиції "Бабусин дворик", де тварин можна торкатися, ондатру біля водойми, павича, який демонструє свій хвіст, розклавши його віялом, як бавляться мавпи. 

А Богдан Волинський зняв 7-хвилинне відео у тераріумі Рівненського зоопарку. На ньому можна побачити пітонів, черепах, велетенських тарганів, рибок, в тому числі сомів, тварин нічного світу тощо. 

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень