В Інтернеті оприлюднили відео: у Рівному шкодять наріжному каменю майбутнього пам'ятника Степану Бандері

Відео виклав рівненський журналіст Максим Коломис

Так виглядав пошкоджений камінь

Про те, як пошкодили камінь, ми писали у публікації У Рівному спаплюжили наріжний камінь Бандері (ФОТО)​

Максим Коломис поширив у соцмережі Фейсбук відео, зазначивши, що на ньому видно, що камінь пошкодили 15 вересня після 1 години ночі. Він прокоментував його так:

 На відео з камери спостереження чітко видно, як злочинець ховається в густій тіні дерева неподалік (його там спеціально не обрізують, аби всякі нічні «герої» могли від рівнян ховатися ??!!), видно, що працює хлопець доволі спортивний (легко виліз по флагштоку, аби зірвати прапор), зрештою, видно, що сам акт вандалізму тривав добрих три хвилини (де були патрульні машини??) і що після злочину молодик спокійнісінько сховався у парку, який наче також патрулюється. Завважте, що трапилося все це в самісінькому центрі міста!!! Навіть уявляти моторошно, що іще тут-таки можна безкарно натворити за такий самий часовий проміжок??!! Ані рівненська СБУ, ані Головне управління Національної поліції і дотепер не коментують, як просувається пошук винного, не дивлячись на те, що про інцидент їх повідомили одразу ж після вчинення злочину… НЕ БАЙДУЖИМ РІВНЯНАМ САМИМ ШУКАТИ І КАРАТИ НЕГІДНИКА??!!

Нагадаємо, що ми також писали, що у Рівному виготовлятимуть солодощі "Степан Бандера".

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень