Молодий український піаніст Єгор Грушин вперше у Рівному виступить у драмтеатрі

Досі він давав концерти у невеликих залах міста та органному залі

Єгор Грушин - уродженець Одеси, який нині живе у Львові. Цьому молодому піаністу і композитору лише 23 роки. Однак він уже має безліч прихильників своєї творчості.   

До Рівного Єгор Грушин збирається приїхати 17 жовтня, де дасть концерт в облмуздрамтеатрі. Він представить рівнянам свій новий альбом «Once», що в перекладі на українську мову означає "одного разу". Це вже четвертий альбомом Єгора Грушина (попередні: «Inside», «Absolution», «Dominicano»). Кожна його композиція розповідає окрему історію, які за настроєм - дуже різні: ліричні композиції слідують за жвавими, меланхолійні за танцювальними, драматичні за медитативними.

Єгор Грушин творить у стилі "сучасна класика" (modern classical), поєднує академізм, мінімалізм та неокласицизм. За п’ять років творчості він дав понад 200 концертів, видав чотири альбоми та став автором саундтреків до п’яти вітчизняних фільмів. 

На концерті можна буде придбати CD-диск нового альбому з автографом композитора та збірки нот.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень