Молодий український піаніст Єгор Грушин вперше у Рівному виступить у драмтеатрі

Досі він давав концерти у невеликих залах міста та органному залі

Єгор Грушин - уродженець Одеси, який нині живе у Львові. Цьому молодому піаністу і композитору лише 23 роки. Однак він уже має безліч прихильників своєї творчості.   

До Рівного Єгор Грушин збирається приїхати 17 жовтня, де дасть концерт в облмуздрамтеатрі. Він представить рівнянам свій новий альбом «Once», що в перекладі на українську мову означає "одного разу". Це вже четвертий альбомом Єгора Грушина (попередні: «Inside», «Absolution», «Dominicano»). Кожна його композиція розповідає окрему історію, які за настроєм - дуже різні: ліричні композиції слідують за жвавими, меланхолійні за танцювальними, драматичні за медитативними.

Єгор Грушин творить у стилі "сучасна класика" (modern classical), поєднує академізм, мінімалізм та неокласицизм. За п’ять років творчості він дав понад 200 концертів, видав чотири альбоми та став автором саундтреків до п’яти вітчизняних фільмів. 

На концерті можна буде придбати CD-диск нового альбому з автографом композитора та збірки нот.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень