У спекотні дні кількість виїздів швидкої допомоги у Рівному збільшилась

За добу, через спеку, лікарі відвідують приблизно на 20 чоловік більше, ніж зазвичай. Тому головний лікар швидкої допомоги, Валерій Ковальчук застерігає рівнян стежити за своїм самопочуттям та не перегріватись на сонці:

- Що робити коли спека: не йти на сонце, бути біля води, пити її та шукати прохолоднішого місця. На сонці не працювати фізично. Гіпертонікам не зайвим буде переміряти тиск та випити таблетку. - наголошує пан Ковальчук.

Крім того пан Ковальчук радить що робити у випадках перегрівання. Тоді хворого слід негайно винести в прохолодне місце, забезпечити доступ свіжого повітря, звільнити від одягу, дати випити холодної води і на голову покласти холодний компрес. У більш складних випадках необхідно обгорнути потерпілого від спеки змоченим у холодній воді простирадлом, облити прохолодною водою і покласти на голову та пахові ділянки лід. Якщо ж після проведених заходів стан хворого не покращився – тоді вже необхідно викликати «швидку медичну допомогу».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень