У соцмережі рівнянин закликає відправити у відставку міського голову

Створив для цього групу у Фейсбук

У самій групі причини закликів до дострокового припинення повноважень міського голови Володимира Хомка Юрій Пантєлєєв не пояснює. Натомість дає посилання на іншу групу під назвою "Мер Рівного Хомко перешкоджає законній приватизації земельної ділянки", де є такий короткий текст:

Мер Рівного Хомко перешкоджає власникам будинку на вул. Млинарській, 9 у законній приватизації земельної ділянки, наданої у користування під будинок ще в 1953 році, та особисто пропонує передати землю своєму знайомому забудовнику.

Яким саме чином міський голова перешкоджає в отриманні землі Юрію Пантєлєєву - невідомо. Адже рішення щодо надання ділянок приймає вся міська рада колективно, а не один міський голова. І ображений рівнянин цього не пояснює. 

Повідомляє у групі тільки таке:

Сьогодні 21.02.2018 року Рівненським окружним адміністративним судом скасовано протиправне рішення корумпованих баранів

Кого називає баранами, Пантєлєєв теж не уточняє.

Але розмістив у групі виконавчий лист, у якому зазначено, що

суд зобов'язує міськраду Рівного переглянути питання про передачу 495 кв. метрів землі на вулиці Млинарській, 9 і надати цю ділянку в спільну сумісну власність Юрію та Людмилі Пантєлєєвим для будівництва та обслуговування житлового будинку. 

До речі, у групі "Дострокове припинення повноважень міського голови" Юрій Пантєлєєв також закликає

відкликати з міськради депутатів Людмилу Туровську та Анатолія Чугуєвця. Але причин їх відкликання не пояснює. 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень