У службі автодоріг Рівненщини похвалилися рівнем підготовки до зими

Адже солі й піску для посипання доріг підготували більше, ніж запланували

Так, уже заготовлено 25,34 тис. т піску при потребі 25,0 тис. т (101,4 % від плану), 5,326 тис. т технічної солі при потребі 5,3 тис. т (100,5 % від плану).

Вздовж автомобільних доріг державного значення для складування протиожеледних матеріалів підготовлено 4 стаціонарні бази та 23 тимчасових майданчики. Для відпочинку водіїв машин та механізмів підготовлено 24 пункти обігріву, 16 лінійних виробничих будівель та 17 адміністративних будівель з переходом із газового опалення на альтернативні види палива.

Для захисту доріг від снігових заметів виготовлено та відремонтовано 7450 погонних метрів снігозатримуючих щитів.

А ось техніка для розчищення доріг від снігу ще готова не вся. Нині відремонтовано та підготовлено 177 її одиниць (94,7 %) із 187 запланованих. Серед них 28 автогрейдерів, 3 бульдозери, 36 навантажувачів, 37 піскорозкидачів, 15 солерозподілювачів тощо.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень