«Було болото – стала дорога», - шляховики області похвалилися роботою

Адже відремонтували нещодавно кілька доріг

Такою була дорога між селами Тайкури та Новосілки Здолбунівського району

Розповідає заступник начальника Служби автодоріг у Рівненській області Микола Козачок:

Ми завершили ділянку дороги, яку справді люди дуже довго чекали - десяток років. Це Рівне-Тайкури-Оженіно від Тайкур до Новосілок Здолбунівського району. Дорога з нуля збудована. Тому що там було одне болото. Зараз – білощебеневе покриття. Ми зараз вже завершуємо ділянки дороги, які теж люди дуже довго чекали ремонту – від Острога до Вельбівно. До Нетішина Хмельницької області вкладено повністю тонкошарове покриття. Маємо гарні відгуки від нової діляночки поремонтованої – з Дубна до Шепетина, до кордону Тернопільської області.

Микола Козачок також закликав водіїв дотримуватися правил дорожнього руху, зокрема норми у них про допустиме навантаження автомобіля. Це, пояснив, потрібно робити для того, щоб берегти дороги від руйнування. 

Нагадаємо, що ми писали про те, що в’їзду до Рівненщини багатотонних фур збираються перешкодити

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень