В’їзду до Рівненщини багатотонних фур збираються перешкодити

Адже вони часто рухаються перевантажені і руйнують дороги

Щоб втілити цей намір, Служба автодоріг Рівненщини запланувала придбати пересувні комплекси для зважування автомобілів.

Розповідає заступник начальника Служби автодоріг Рівненщини Микола Козачок:

Ми поклопоталися, щоб нам виділили кошти на придбання ще декількох вагових комплексів пересувних. На два комплекси. Але ці два комплекси будуть вже укомплектовані повністю тим обладнанням для зважування: ваговим пристроєм, автомобілями, комп’ютерами, генераторами для освітлення, щоб працювати у темну пору доби. Якщо ми це отримаємо, з весни почнемо перекривати під’їзди до міста Рівного, тобто будемо перекривати в’їзди-виїзди Рівненської області.

На два вагових комплекси потрібно 1 мільйон 800 тисяч гривень. Виділити їх просять з обласного бюджету.

Микола Козачок обіцяє, що Служба автодоріг робитиме все для того, щоб і водії, і підприємці, вантажі яких перевозять, дотримувалися правил дорожнього руху і, відповідно, не перевантажували автомобілі. Адже кошти на ремонт доріг з бюджету витрачаються, а потім за рік-два вони знову зіпсовані. І причина цього, запевняє Микола Козачок, не неякісний ремонт, а якраз велике навантаження на дорогу від автомобілів з масою близько 80 тонн.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень