Чи відремонтують дорогу Рівненщини, яку змило дощем?

Це дорога між селами Кустин і Сергіївка у Рівненському районі (на фото)

Як ми писали, увагу до цієї дороги привернув у сомцережі Фейсбук активіст Юрій Черуха.

Чому Служба автодоріг Рівненщини не ремонтує дорогу до Сергіївки, розповів заступник начальника служби Микола Козачок:

Вона не є дорогою Служби автомобільних доріг. Вона не перебуває у нас на балансі. Це дорога комунальної власності сільської ради. Це потрібно звертатися до держадміністрації, а також до сільської ради. Але перше питання – це райдержадміністрація.  

Кустинський сільський голова Сергій Сечко, якому підпорядковується і Сергіївка, підтвердив, що цю дорогу, якої раніше навіть на карті не було, їхня сільрада взяла на баланс. І нині є розроблений проект ремонту дороги. Але на ремонт потрібно близько 770 тисяч гривень. Їх пообіцяли частково надати з районного бюджету. Також шукають можливість профінансувати ремонт з бюджету області. У будь-якому разі, за словами сільського голови, районна влада пообіцяла таки відремонтувати проблемну дорогу до кінця цього року.  

 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень