У Сімферополі відкрили пам’ятник «зеленим чоловічкам»

У Сімферополі відкрили пам’ятник так званим «ввічливим людям», або «зеленим чоловічкам», – російським військовим без розпізнавальних знаків, які захоплювали стратегічні об’єкти від час анексії Криму.

Про це повідомляє ВВС, передає Еспресо.

«Пам'ятник уособлює силу, спокій, впевненість і ввічливість російського солдата», – заявив на відкритті пам’ятника представник президента Росії в Криму Олег Белавенцев.

У бронзі зображений військовий в повній амуніції, а також дівчинка з квітами і котом біля ніг. Автор скульптури – Салават Щербаков – академік Російської академії мистецтв.

Так званий «глава Криму» Сергій Аксьонов пообіцяв і надалі всіляко оспівувати дії російських окупаційних військ щодо анексії українського півострова в 2014 році.

Нагадаємо, що термін «ввічливі люди» був вигаданий кремлівською пропагандою, щоб оспівати російських військових, які з'явилися на Кримському півострові без знаків розрізнення і захопили кримський парламент, а також українські військові бази. Тоді російських військових називали «зеленими чоловічками».

Нагадаємо, Кремль захопив Крим в 2014 році та вважає своєю територією, натомість світове співтовариство визнає його територією України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень