Україна домовилася про співпрацю з Іраном

Як йдеться у повідомленні вітчизняного МЗС, 29 травня відбулися двосторонні зустрічі міністра закордонних справ Павла Клімкіна із Президентом Ісламської Республіки Іран Хосані Роухані й міністром закордонних справ Ісламської Республіки Іран Мохаммадом Джавадом Заріфі.

Під час зустрічей сторони обговорили широкий спектр актуальних питань порядку денного двосторонніх відносин. Були досягнуті домовленості з активізації українсько-іранського співробітництва у всіх сферах.

Іранська сторона підкреслила, що жодна третя сторона не вплине на розвиток двосторонніх відносин між Україною й Іраном. Іран також висловив підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень