Рада хоче збільшити штраф за водіння напідпитку

Верховна Рада має намір посилити адмінвідповідальність за кермування напідпитку.

Відповідно до законопроекту, який парламентарі напередодні прийняли за основу, за водіння транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, передбачається штраф від 10 тисяч гривень і позбавлення права керування транспортними засобами на 1 рік. Зараз же за таке правопорушення адмінкодекс  передбачає утричі менший штраф та позбавлення права водіння на строк від 1 до 2 років.

Між тим, у пропонованій редакції також ідеться, що у разі повторного порушення протягом 2 років, штраф збільшується у двічі – від 20 тисяч гривень, і позбавленням права водіння на 3 роки.

Такий же розмір штрафу передбачається у разі, якщо водій вжив алкоголь чи наркотичні засоби до проведення медогляду, одразу після дорожньо-транспортної пригоди або після того, як транспортний засіб було зупинено на вимогу поліцейського.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень