![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Це буде міський комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр»
На засіданні бюджетної комісії міськради головний спеціаліст міського управління освіти Валентина Середюк розповіла, що у центрі проводитимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, надаватимуть консультації батькам і методичну допомогу педагогам дитсадків, шкіл та професійно-технінчих навчальних закладів, у яких навчаються поруч зі здоровими ровесниками діти з особливими потребами. Нині у Рівному інклюзивне навчання здійснюється у 14 закладах, і є 41 клас, в яких інклюзивним навчанням охоплено 75 дітей.
Валентина Середюк поінформувала, що відкрити інклюзивно-ресурсний центр збираються у школі №24:
Плануємо відкрити цей інклюзивно-ресурсний центр на базі школи №24, оскільки школа безболісно може надати нам дві класних кімнати, не переходячи на двозмінне навчання. І торік на базі школи було облаштовано уже ресурсну кімнату за кошти субвенції з державного бюджету. Було витрачено 89 тисяч 300 гривень.
За словами Валентини Середюк, у ресурсній кімнаті вже є комп’ютери, інтерактивна дошка, куточок лікувальної фізкультури і дидактичний матеріал. Втім, щоб відкрити з 1 вересня інклюзивно-ресурсний центр, на поточний ремонт потрібно хоча б 100 тисяч гривень. А оснастити його обіцяють за кошт держави. У центрі працюватиме 12 людей: директор і корекційні педагоги. Хоч платити зарплату їм обіцяють також з держбюджету, але Валентина Середюк на зарплату працівникам на чотири місяці цього року попросила виділити з бюджету міста 160 тисяч гривень.
Члени бюджетної комісії не погоджувалися платити гроші за державу. І хоч проект рішення міськради про створення центру підтримали, але з пропозицією до управління освіти знайти внутрішній ресурс для фінансування зарплат. А остаточне рішення з цього приводу прийме міська рада.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК