У школі на Рівненщині – спалах COVID-19

Де та скільки учнів в області навчаються вдома

Спалах коронавірусу виявили у школі на Рівненщині.

У селі Срібне Дубенського району коронавірусну хворобу підтвердили відразу у чотирьох вчителів та технічного працівника. Через це навчальний заклад на два тижні перевели на дистанційне навчання, повідомив начальник облуправління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

Крім того, дистанційно навчаються ще й 10 класів у школах Деражненської територіальної громади та 28 класів, а це 549 учнів та 60 вчителів, у школах Рівненщини перебувають на самоізоляції через коронавірус, повідомив заступник очільника краю Сергій Подолін.

Нині коронавірусом хворіють 34 школярі та 11 працівників навчальних закладів області.

Актуально керівникам закладів своєчасно дбати про все що потрібно, аби не хворіти та своєчасно інформувати про захворюваність учнів та вчителів на території громади

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень