Весна зовсім близько. На Рівненщину прилетіли перші дикі гуси (ФОТО)

Відчули потепління?

Фото ілюстративне

Диких гусей, які повертаються з теплих країв, напередодні помітили у Рівненському районі.

На фото, які надіслала слухачка Радіо Трек, видно, як птахи ключем летять додому.  Чи не рано птахи повертаються з теплих країв, ми вирішили поцікавитися в орнітолога Василя Ільчука:

З теплих країв гуси починають прилітати вже наприкінці лютого і триває цей процес цілий місяць, – пояснює Василь Ільчук. – Першими прилітають сірі гуси, якраз вони в нас гніздяться на півночі області. Зрідка вони навіть зимують в нас. Особисто я бачив взимку 2012 року в Зарічненському районі. Вони також можуть зимувати на півдні України, тому на Рівненщину долітають дуже швидко.

 

Інший вид гусей – гуска білолоба, – прилітають з теплих країв дещо пізніше. У великих кількостях їх можна зустріти на полях або як ключем повертаються додому, – розповів орнітолог Василь Ільчук.

Окрім диких гусей, на Рівненщині вже можна почути спів жайворонків, які повернулися з теплих країв, а також гніздових шпаків.

А тим часом від потепління на вербах вже почали розпускатися котики. 

[media=219218][media=219219][media=219220][media=219221]

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень