На Рівненщині захмелілий водій вантажівки спричинив ДТП

За кермом був іноземець

На Рівненщині нетверезий водій вантажівки спричинив ДТП.

Вчора, близько 23-ї години, на автомобільній дорозі М-07 (Київ-Ковель-Ягодин) поблизу села Маюничі, сталася автопригода за участю вантажного автомобіля Renault з причепом.

Водій, керуючи вантажним автомобілем, не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою, не вибрав безпечної швидкості руху, щоб мати змогу його постійно контролювати рух, в результаті чого з'їхав у кювет.

Під час спілкування з 59-річним іноземцем поліцейські виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння.

Результат позитивний — 2.98 проміле.

Патрульні склали на водія протокол за ст. 124 КУпАП (спричинення ДТП) та ч. 1 ст. 130 КпАП (керування автомобілем у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП (керування водієм без відповідних документів).

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень