У школах на Рівненщині встановлять камери відеоспостереження

Їхня вартість - 600 тисяч гривень

14 грудня 2016 року відбулося засідання у виконкомі міської ради м. Вараш, під час якого управління освіти представило проект системи відеоспостереження в навчальних закладах міста атомників.

За рахунок коштів міського бюджету планується встановити в школах міста і гімназії систему відеоспостереження, що дозволить створити більш безпечні умови перебування дітей на заняттях.

Відеонагляд буде проводитися по периметру шкільної будівлі, на вході до закладу, контролюватимуться фойє, роздягальня, їдальня та коридори на поверхах. Систему відеоспостереження навчальних закладів міста буде під’єднано до загальноміської системи відеонагляду.

За даними управління освіти, адміністрації шкіл та представники батьківських комітетів схвалюють запровадження міською владою системи відеоспостереження, оскільки вона допомагає попереджувати негативні процеси в закладах освіти.

Орієнтовна вартість системи відеоспостереження складає близько 600 тис. грн, витрати на її придбання та встановлення внесено до проекту міського бюджету на 2017 рік. При цьому, комісія міської ради з питань бюджету, фінансів економічного розвитку та інвестиційної політики погодила фінансування цього проекту.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень