У Рівному з’явиться будинок Баби Яги, а будівництво «Аквадрому» розпочнуть за півроку

За півтора-два місяці у парку «Хімік» запрацює новий атракціон – будинок Баби Яги

Про це ексклюзивно в ефірі Радіо Трек повідомив підприємець Олександр Петров, відомий своїми мотузковими парками не лише у Рівному, а й у Хмельницькому та Львові.

Приблизно за цей же час завершиться і будівництво унікального 15-метрового скеледрому у вигляді голови козака з оселедцем.

Фото з архіву Радіо Трек

За словами інвестора, ціни на скеледром будуть доступні для усіх верств населення:

 

 

- Це проект, який народжується в муках. Але приблизно за 1,5 місяці має з’явитися на світ не лише голова а ще й оселедець. Це буде доступно для всіх верств населення. Будуть дитячі маршрути, ціна там буде приблизно 15 гривень. Будуть дорослі маршрути, маршрути для досвідчених спортсменів. Градація цін буде від 15 до 50 гривень залежно від складності маршруту.  

 

Тим часом роботи із зведення «Аквадрому» на Басів Куті у Рівному розпочнуться не раніше, ніж за півроку, саме стільки часу необхідно для вирішення питання із земельною ділянкою.

Фото з архіву Радіо Трек

Нагадаємо, наприкінці березня міська рада виставила берег Басівкутського озера на аукціон. А жителі Басів Кута дали свою згоду на будівництво вейк-парку, що засвідчили під час громадських слухань.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень