У Рівному знову говорять про виселення жіночої консультації з вулиці Драгоманова

Хоча торішня епопея з цього приводу завершилася нічим

Жіноча консультація міського пологового будинку Рівного досі діє у центрі первинної медико-санітарної допомоги «Центральний» - так нині називається колишня поліклініка №2, що на вулиці Драгоманова.

І як розповіла заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, головний лікар ЦПМСД «Центральний» Олег Шрам звернувся до міського управління комунальною власністю з повідомленням про те, що він розриває договір оренди з жіночою консультацією. Тож Галина Кульчинська доручила начальнику міського управління охорони здоров’я Віктору Іськіву створити комісію, щоб розібратися:  

Комісія створена винятково наказом Іськіва. Вона ще не збиралася і збереться після Великодня, 10 або 11 квітня. Тоді будемо слухати всі сторони і розуміти Шрама, тому що це він звернувся з таким до управління комунальною власністю.

За словами Галини Кульчиньскої, вочевидь, такий крок Олега Шрама пов'язаний з вимогами до центрів первинної медико-сантіарної допомоги і, відповідно, бажанням розташувати у закладі й кабінети педіатрів. Однак рішення щодо місця розташування жіночої консультації, запевнила вона, прийматимуть тільки, вислухавши всі сторони.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень