У Рівному запрацює Центр громадського здоров’я

Обласна рада вже дала згоду на його відкриття і нині триває підготовча й організаційна робота до запуску установи

Про основні функції Рівненського обласного Центру громадського здоров’я  розповів заступник Генерального директора «Центр громадського здоров`я МОЗ України» Роман Родина:

Це новий напрям. Профілактика захворювань у нас здійснювалась різними організаціями і на жаль єдиної координації в країні не було. Зі створенням центру з’явиться організація роботи, консолідуються зусилля для профілактики і промоції здорового способу життя. 

Рівненщина стала пілотною областю, де буде створено заклад подібного типу. Створення єдиної системи громадського здоров’я – обов’язок України перед ЄС. Громадське здоров’я – основа профілактичної медицини, яка має сприяти досягненню європейських стандартів якості життя та благополуччя населення.

В Україні все ще залишається високим відсоток смертності громадян від таких хвороб, як туберкульоз, інсульт, інфаркт, ВІЛ/СНІД та інших. У Європі цей відсоток значно нижчий. А все тому, що в ЄС пропагується здоровий спосіб життя та велика увага приділяється первинній профілактиці, тобто своєчасному зверненню до лікарів. Наша організація займається пропагандою реформ медицини. Й оскільки розвиток системи громадського здоров’я в Україні один з пріоритетів реформи, одним з першочергових завдань є створення Обласного центру громадського здоров’я, над цим нині й працюємо, - зазначив голова БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Юрій Лазаревич.

Стеж за нашими новинами у  Telegram 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень