

Процедуру перереєстрації проходить 25 установ
Рішення про перетворення бюджетних закладів охорони здоров’я первинної ланки у комунальні некомерційні підприємства вже прийняли у 23 місцевих радах.
Зокрема до медреформи долучилося 11 районів:
Крім того до процесу автономізації долучилося і 11 ОТГ:
Триває автономізація і у Рівному.
Загалом 25 закладів охорони здоров’я проходять процедуру реєстрації, а три з них вже працюють як комунальні некомерційні підприємства – Мирогощанський, Боремельський, Немовицький.
Нагадаємо, автономізація — це обов’язкова умова медреформи, оскільки тільки заклади у статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з держбюджету.
Радіо Трек: НОВИНИ
«Золота жила»: у чому Україна перша у світі, неочікувана для багатьох відповідь
«Коли на трон зійде восьмий»: що казала Ванга про закінчення війни в Україні
Наложниць у гаремах розгодовували до 150 кг: навіщо це було потрібно?
Чи щасливий ваш рік народження? Остання цифра розкаже про все
Ціна «злетіла» в 2 рази: обов'язкова для всіх водіїв послуга різко подорожчала
Кількість рецидивів туберкульозу зросла у Рівному
Підводне каміння медичної реформи: як будуть фінансувати медзаклади Рівного
Як у Рівному готуються до підписання декларацій між лікарем і пацієнтом
Епідемія грипу на Рівненщині не відступила
Рівнянам пояснили, як підписати декларацію зі своїм терапевтом чи педіатром
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415