У Рівному збираються підвищити якість надання меддопомоги

У міському бюджеті на це бракує коштів, тому вирішили спробувати отримати гроші і з держбюджету

Амбулаторіям хочуть придбати електрокардіографи

Для цього міське управління охорони здоров’я розробило проект «Покращення якості послуг профілактики і первинної меддопомоги на базі амбулаторій сімейної медицини Рівного». У межах проекту планують для амбулаторій сімейної медицини закупити медобладнання.

Яке саме - розповідає начальник міського управління охорони здоров’я Рівного Вікторія Покоєвчук:

Це така сумка сімейного лікаря, де все є для попереднього профілактичного огляду. Це глюкометри, щоб провести скринінг цукру крові. Це електрокардіографи, яких стає недостатньо у наших поліклініках і центрах ПМСД. І ми запланували придбати 11 кардіографів на 11 амбулаторій. Це витратні матеріали для глюкометрів і кардіографів.

Окрім цього, за словами Вікторії Покоєвчук, заплановано придбати комп’ютери для лікарів, принтери. Також за кошти проекту хочуть замовити два відеоролики, які показуватимуть на телебаченні, друковані буклети, щоб інформувати населення про профілактику серцево-судинних хвороб, туберкульозу, цукрового діабету.

Так виглядає сумка сімейного лікаря

Цей проект, як поінформувала Вікторія Покоєвчук, подали на конкурс програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за кошт держбюджету у 2017 році. І він уже пройшов попередній відбір на рівні області. Тож до 31 січня влада Рівного має надати гарантії, що надасть з бюджету міста 10% загальної вартості проекту, що становить майже 743 тисячі гривень. Тому на найближчій сесії міськради Рівного депутати розглянуть питання про співфінансування проекту на 213 тисяч гривень у разі його перемоги на конкурсі. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: медицина

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень