![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Громада села – проти
Так мешканці Березового відстоювали бурштинові копанки у травні 2014 року ( фото "Рівне вечірнє")
У селі Березове Роктинівського району діє відділення Рокитнівської районної лікарні, зокрема, це пологове та терапевтичне відділення, а також амбулаторія. У пологовому відділенні у Березовому, кажуть мешканці села, щороку приймають близько 300 пологів. Втім, з метою зменшення витрат на утримання медицини вирішено провести оптимізацію і відділення лікарні у Березовому закрити. Громада села, щоб запобігти цьому, прислала своїх представників на прийом до заступника голови Рівненської облдержадміністрації Світлани Богатирчук-Кривко.
Подробиці розповідає Світлана Богатирчук-Кривко:
Звичайно, коли ми говоримо за оптимізацію, це не означає, що з Києва хтось там написав скільки ліжок треба скоротити в тому чи іншому районі. Рекомендровано, наприклад, такий-то відсоток, а вже кожна рада приймає рішення, зважаючи на ситуацію в своєму районі. Отак сталося і в Рокитнівському районі. Їм запропонували провести оптимізацію. Ну, десь вони не врахували думку громади. І я вважаю, що дійсно там велика народжуваність у Рокитнівському районі. І, мабуть, треба районній раді подумати, як вийти з цієї ситуації.
Світлана Богатирчук-Кривко каже, що облдержадміністрація буде угоджувати це питання з Рокитнівською районою радою, бо головне зробити так, щоб людям було зручно. А не показати цифру.
Тим часом, амбулаторію у Березовому, за словами Світлани Богатирчук-Кривко, навпаки розвиватимуть. Її включили у проект Світового банку. Тож в амбулаторії зроблять ремонт, закуплять обладнання і вже наступного року куплять автомобіль швидкої допомоги.
До речі, біля Березового розташовані бурштинові родовища. І його мешканці тут займаються нелегальним видобутком бурштину. Через бурштин березовці не раз влаштовували бійки зі стріляниною з мешканцями сусідніх сіл, які зупиняти доводилося правоохоронцям. Тож владі, вочевидь, потрібно остерігатися, щоб мешканці Березового не відстоювали з кулаками і зброєю і своє право на надання меддопомоги у рідному селі.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Сьогодні оголосять претендентів на розробку електронної карти пацієнта в медзакладах Рівненщини
Вже не втече: на Рівненщині влада надала лікарю житло
На Рівненщині у пологовий будинок купили обладнання на 700 тисяч гривень
Безплатні ліки у лікарнях Рівного: обіцяють інформацію ще доступнішу
Рівненські консультанти проекту Світового банку звітували про свої багатотисячні зарплати
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК