У Рівному закрили 40 гральних закладів

Протидія нелегальному гральному бізнесу триває

На Рівненщині триває протидія незаконному гральному бізнесу. Зокрема впродовж минулого року проведено понад 25 санкціонованих обшуків в  Рівному та області, в ході яких вилучено понад 250 одиниць комп’ютерної техніки, пристосованої до надання доступу до азартних ігор, гральні автомати, чорнову документацію, грошові кошти та інше. Розповідає речник прокуратури Рівненської області Людмила Суржук:

Вже у поточному році проведено понад 15 санкціонованих обшуків в м. Рівному, в ході яких виявлено та вилучено понад 80 одиниць комп’ютерної техніки, іншу оргтехніку, гроші, одержані злочинним шляхом, документацію тощо. Так, спільними із працівниками поліції діями було припинено діяльність 40 таких закладів.

Зокрема у Рівному гральні заклади закрили за такими адресами: вул. Орлова, 46, вул. Соборна, 316а, вул. Соборна, 277, вул. Соборна, 326, вул. Чорновола, 18, вул. Грушевського, 37а, вул. Князя Острозького, 24, вул. Київська, 40д, вул. Гагаріна, 14, вул. Кіквідзе (Небесної Сотні), 9, вул. Переспоницька, 58, вул. Гетьмана Полуботка, 4, вул. Богоявленська, 2, в смт. Квасилів по вул. Молодіжна, 36А і т.д.

За словами Людмили Суржук, ці справи є тривалими, адже перевірка техніки триває близько 6 місяців, а подекуди і близько року.

Прокуратура області звертається до рівнян із проханням повідомляти про функціонування гральних закладів у місті.  

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень