У Рівному визначили небезпечні пішохідні переходи

Активісти домагатимуться облаштування їх освітлення

Сьогодні у Рівному презентуватимуть дослідження того, як зробити пішохідні переходи у місті безпечними. Активісти громадської організації Антикорупційний моніторинг розкажуть про свої пропзиції до депутатів Рівенської міської ради.
За основу дослідження активісти взяли статистику Національної поліції в Рівненській області за 2011-2015 роки. Вони виявили найнебезпечніші вулиці Рівного, перехрестя – місця концентрації ДТП, на яких за п'ять років постраждало 283 людини, загинуло – 33 особи.
Щоб зменшити рівень аварійності, травмування та загибелі пішоходів, активісти пропонують встановити додаткове освітлення на 55 нерегульованих пішохідних переходах на 15 найбільш небезпечних вулицях міста. Напрацьовані пропозиції будуть передані міському голові Рівного, голові постійної комісії транспорту і зв`язку, голові постійної комісії з питань бюджету та фінансів Рівненської міської ради. До слова, активісти порахували – в разі встановлення додаткового освітлення одне врятоване життя на дорогах Рівного обійдеться міському бюджету всього у 2300 гривень.
Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень