У Рівному варикоз лікують лазером

Зі Львова до нашого міста приїжджає лікар-флеболог

Близько 30% жінок у світі хворіють на варикоз - розширення вен, яке виникає внаслідок слабкості судинної стінки. Серед жінок на нього найчастіше хворіють вагітні та ті, кому захворювання передалося генетично. Чоловіків варикоз турбує рідше, у 10-20 випадках зі 100. У групі ризику перебувають ті, у кого стояча робота та малорухливий спосіб життя.

Лікар дермато-косметолог Юлія Скорик зазначає, що на початкових стадіях варикоз особливої шкоди не завдає. Однак, коли захворювання прогресує, він стає небезпечним для життя:

 

У Рівному лазерна апаратура для лікування варикозу є у Медичному центрі «Мед енд лайф». Спеціально зі Львова до нашого міста приїжджає лікар-флеболог разом з унікальною технікою. Недуги позбуваються без болю, розрізів та рубців. Обіцяють, що за 30-40 хвилин після лазерної операції можна повертатися до звичного ритму життя. Консультацію у лікаря можна пройти безкоштовно.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень