ON-LINE

У Рівному відключають гарячу воду

четвер, 25 травня 2017
Причина – підготовка теплопостачального господарства міста до наступного опалювального періоду

Тож, щоб здійснити ремонти, заміну мереж, гідравлічні випробування систем водопостачання, у місті припиняють централізоване гаряче водопостачання.

Директор підприємства «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький обіцяє виконати всі ці роботи у найкоротший термін і пояснює:

В цьому році ми врахували всі нюанси, тобто свято – закінчення навчального року. І момент припинення гарячого водопостачання трохи відтермінували. Прийняли рішення з 29 травня призупинити подачу гарячої води на час проведення цих заходів.

 

Постараємося це зробити в  найкоротший термін. Не все від нас залежить. Бо заміну теплових мереж виконують інші організації. Бо це частина коштів виділена з місцевого бюджету. І хто виграє конкурс через систему тендерних закупівель «Prozorro», той виконує роботи. На них вплинути ми, на жаль, не можемо.   

Степан Коропецький не хоче давати ніяких обіцянок щодо термінів тривалості ремонтних робіт. Адже, пояснює, не можна спроогнозувати, де після виконання гідравлічних випробувань доведеться ремонтувати системи водопостачання. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного