![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Рівняни будуть здивовані сумами, що побачать у своїх платіжках за гарячу воду, – таке визнав директор ТОВ “Рівнетеплоенерго” Степан Коропецький під час інтерв‘ю в ефірі Радіо Трек. Нагадаємо, подача гарячої води в оселі рівнян здійснюється за тарифами, що вступили в дію з 1 липня. Згідно з ними вартість одного куба гарячої води коливається від 80 до 86 гривень в залежності від наявності рушникосушильника.
За умови відсутності лічильника в квартирі вартість гарячої води на одну особу в місяць коливається від 245 до 265 гривень. Знову таки в залежності від наявності рушникосушильника.
Також Степан Коропецький зауважив, що вважає гаряче водопостачання в оселі якісним, а скарги на температуру води відкидає – каже, що винними в тому, що вода подається не гарячою, а ледь теплою, можуть бути працівники ЖКП, що не стежать за станом внутрішньобудинкових мереж. Водночас керівник “Рівнетеплоенерго” зауважив, що хоч субсидії і зменшують заборгованість населення перед державою за теплопостачання, все ж наразі чималий борг існує, хоча завдяки субсидіям ця сума поступово зменшується:
Також Степан Коропецький додав, що аналізуючи минулий опалювальний період у Рівному, 51% споживачів скористалися субсидіями, однак за це "Рівнетеплоенерго" не отримало ніяких готівкових коштів від держави, а це 32 мільйони гривень.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК