На Рівненщині будують удвічі більше. Статистика до Дня будівельника

Проте, це стосується лише житла

Від початку року підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 356 млн грн. Індекс будівельної продукції проти січня−червня 2015р. становив 83,5%.

При цьому росте будівництво житла. Майже у два рази у порівнянні з минулим роком. У січні–березні 2016р. в області прийнято в експлуатацію 82 тис.м2 загальної площі житла.

Проте, як свідчать дані Головного управління статистии, переважну частину житла (93% загального обсягу) прийнято в експлуатацію в приватних одноквартирних будинках і лише 7% – у багатоквартирних будинках . Більше половини будівельних робіт проводиться у сільській місцевості. Протягом січня–березня 2016р. в області прийнято в експлуатацію 648 квартир. Середній розмір квартири становив 127 м2 загальної площі.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначається День будівельника.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень