На Рівненщину завітав чеський консул

У зв’язку із закінченням своєї каденції на Рівненщину завітав Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Мірослав Кліма

У Рівненській ОДА з консулом зустрілися перший заступник голови ОДА Юрій Приварський, заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко та перший заступник голови облради Микола Драганчук.

Ми прагнемо, щоб Чеська Республіка була тим комунікатором,  який міг би передати реальну ситуацію, яка відбувається нині в Україні. Чим більше на міжнародному рівні буде комунікуватися така позиція, тим легше нашій державі буде виграти війну. Пропаганда в Європі працює дуже сильно і найбільший ефект у боротьбі дає наша співпраця у різних сферах, - зазначив Юрій Приварський.

В свою чергу Мірослав Кліма запевнив присутніх, що підтримка України – одна з головних цілей чеської політики.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень