З 1 серпня у Рівному відновлюють подачу гарячої води

У зв’язку із завершенням проведення гідравлічних випробувань теплових мереж на міцність та щільність, ліквідацією виявлених пошкоджень та інших недоліків, у понеділок, 01.08.2016, у місті Рівному заплановано відновлення гарячого водопостачання, - повідомляє «Рівнетеплоенерго».

- Запуск об’єктів товариства для відновлення подачі гарячої води та виконання комплексу обов’язкових технологічних заходів, пов’язаних з цим, відбудеться з 08.00 год. 01.08.2016. Таким чином, гаряча вода у кранах рівнян буде орієнтовно у другій половині дня 01.08.2016.

Тепловики звертаються до мешканців міста з проханням завчасно перевірити крани гарячої води та закрити їх, щоб під час відновлення подачі не допустити нераціонального водоспоживання та можливого підтоплення себе та інших мешканців.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень