У Рівному у сім разів зросла кількість хворих на кір

За останній тиждень

Якщо позаминулого тижня хворих з кором поступило до медиків лише двоє, то минулого тижня - 14.

Як поінформував начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів, серед захворілих позаминулого тижня були лише діти, а минулого тижня –  шестеро дорослих та вісім дітей. Переважно кір вразив нещеплених. Тож Віктор Іськів закликає усіх щеплюватися:

Є безкоштовна вакцина. До речі, від кору – не індійська, а європейська - КПК. Це людей трошки бадьорить. Бо чогось вони бояться індійську.

 

Вакцина - абсолютно нормальна. Вже два роки вона в  Україні. Жодного важкого ускладнення зареєстровано не було. І я собі колов її торік, і дітям.

А ось для дорослих, за словами Віктора Іськіва, вакцини від кору у центрах ПМСД Рівного, як і України загалом, нема. Є лише – від дифтерії та правця. Втім, втішає, що вже 90% людей вакциновано згідно з графіком щеплень. Хоча, каже начальник управління охорони здоров’я, щоб сформувався колективний імунітет і вірус не поширювався, треба щоб було щеплено 95% населення.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень