У Рівному тимчасово змінили рух маршруток на кладовище та перекривають вулиці

У зв’язку з Провідною неділею та Днем пам'яті та примирення 8 та 9 травня рух міського пасажирського транспорту тимчасово змінили.

Зокрема сьогодні на лобовому склі маршрутного транспорту зелені та жовті аркуші означають, що маршрутка має дозвіл на проїзд до кладовище «Нове». Інтервал руху автобусів на маршрутах: 15 – 20 хвилин.

Про це повідомили у прес-службі Рівнеради.

Традиційно до кладовища «Нове», що на вулиці Енергетиків, направлять найбільше маршрутних таксі. У цьому напрямку їздитимуть 187 автобусів із тимчасовими дозволами зеленого та жовтого кольору на лобовому склі.

А от до інших кладовищ Рівного маршрутки їздитимуть за звичайним графіком, крім автобусів із зеленими та жовтими аркушами.

Вже завтра. 9 травня, під час проведення заходів на військовому меморіалі кладовища «Дубенське» з 10:30 до 12:30 буде перекрито рух транспорту на вулиці Дубенській від перехрестя з вул. О. Теліги до перехрестя з вул. Поповича.

Маршрутні автобуси будуть рухатись вулицями О.Теліги – Павлюченка – Макарова і далі за дзвичними схемами руху. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень