ON-LINE

У Рівному торгують наркотиками по 20 гривень

середа, 22 лютого 2017
Проблеми продажу наркотиків та алкоголю неповнолітнім порушили сьогодні на громадських обговореннях, що проводилися в управлінні Патрульної поліції Рівного

Зокрема, начальник управління Сергій Мерчук зазначив, що нині в місті існує проблема, яку важко врегулювати – це продаж наркотику під назвою «насвай». У Вікіпедії про неї пишуть таке: 

Насвай (насс, насибай) — широко використовувана в країнах Середньої Азії суміш, основним компонентом якої є махорка або тютюн, додають також гашене вапно, золу різних рослин, верблюжий або курячий кал, олію.

Нині, відповідно до законодавства, ця речовина офіційно не віднесена ні до прекурсорів, ні до наркотиків. Тому активно продають її, як визначили поліцейські, аж у трьох точках Рівного. Там ціна становить 20 гривень за 5 грамів речовини.

Як відзначає Сергій Мерчук, вживають насвай методом закладання за нижню губу, і він має досить негативні наслідки для дітей:

Просто втрачають розумові здібності, вони стають неврівноваженими, вони не слухають батьків, знижуються оцінки в школі. І що найстрашніше - гниє нижня губа.

Також під час обговорення порушили тему продажу алкоголю неповнолітнім. Начальник управління торгівлі Рівнеради Ігор Остапенко зазначив, що у великих супермаркетах таких випадків не трапляється, адже там високий рівень відповідальності працівників, і до того ж, працює відеоспостереження. Однак, малі точки продажу все ж залишаються, і з ними потрібно боротися окремо з кожним випадком.

Нагадаємо, за зафіксований продаж алкоголю неповнолітнім особам заклад позбавляють ліцензії на торгівлю.


КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
 • Miroslav Krol Народ, вы хоть бы в вики заглянули... Насвай - не наркотик, это табак жевательный.
  Вы или сами не понимаете, что пишете, или сознательно пытаетесь обмануть читателей. Відповісти

Оголошення

 • Загублено гаманець з документами

  В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
 • Техпаспорт Аudi A6

  Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
 • Загублено ключі

  Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ