ON-LINE

Нарвався: сільському голові вказали на грошовий зв'язок між горілкою і дорогами

понеділок, 30 січня 2017
Адже чоловік не знав, де взяти гроші на ремонт доріг у селі

У селі Ступно Здолбунівського району на Рівненщині ремонту потребують дороги. Оскільки торік їх не відремонтували, сільський голова М. Пільганський звернувся до голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука та голови Здолбунівської районної ради Олега Дацюка з листом-проханням про допомогу. У ньому зауважив, що сільська рада не має грошей на ремонт доріг, бо акцизний податок у сільраду не надходить.

Голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук гроші надавати на дороги не поспішав, а вирішив особисто переконатися, чи справді у селі, де близько півтисячі мешканців і шість магазинів, не торгують підакцизними товарами - алкоголем і цигарками, тож, відповідно, не сплачують податок у місцевий бюджет. І у суботу ввечері поїхав у Ступно. Що побачив - написав у соцмережі Фейсбук:   

Сергій Кондрачук Пиво знайомі хлопці купили у першому ж магазині. В ньому ж у ящиках лежали горілка та цигарки. Точно знаю, що аналогічна ситуація у ВСІХ інших магазинах цього села. А сільський голова каже "грошей нема, акцизу нема". Ну поговорив би зі своїми підприємцями, щоб взяли хоча б два касових апарата та дві ліцензії на всіх. То й копійка якась у сільський бюджет капала б. Але ж легше написати "на район" "дайте", бо грошей нема, і вперто не помічати своїх безліцензійних підприємців...
Працівник поліції, який був з нами, склав протокол. Підприємець заплатить штраф.

Ось що побачив Сергій Кондрачук у магазині:

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ