У Рівному розпочалась екологічна боротьба

Напередодні ввечері відбулось громадське обговорення

[media=51674]

Приводом до обговорення стало рішення ТОВ «Рівненський насіннєвий завод (Євронасіння)» переобладнати  свої виробничі приміщення, щоб мати змогу протруювати зернові. Оскільки підприємство розташоване посеред житлової зони, така новина у місцевих жителів викликала занепокоєння. Коли люди зібрались під стінами «Євронасіння», то побачили оголошення про відміну громадських слухань, які мали відбутися в стінах підприємства.

[media=51672]

Заступник директора насіннєвого заводу Богдан Брикайло прокоментував це так:

– Немає необхідних документів для того, щоб проводити громадські слухання. Тобто, немає самого технічного забезпечення. Для того, щоб можна було вести з людьми бесіду і аргументувати певними фактами...

Однак, люди перемістились в приміщення «Рівнеагроенерго». Внаслідок цього було зібрано майже 200 підписів проти технічного переоснащення виробництва насіннєвого заводу та складено звернення до міського голови Рівного.

[media=51675]

Люди вимагають створити громадську комісію і, у разі призначення повторних слухань, завчасно проінформувати громадськість через усі місцеві ЗМІ.

[media=51673]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень