Бразильців у «Вересі» не буде

Натомість розглядатимуть інших легіонерів

Бразильці у рівненському «Вересі» грати не будуть. Керівництво народного клубу пояснило це тим, що вони не витримують конкуренцію з рівненськими футболістами. Більше того, за умовами заявки легіонерів в українському чемпіонаті, рівненському клубу варто було б сплатити обов’язковий внесок по 150 тисяч гривень за кожного іноземного гравця. Попри це, керівництво та тренерський штаб клубу готують приїзд двох легіонерів. Про це розповів президент Народного клубу «Верес» Олексій Хахльов:

Відкрию маленький секрет, - ми готуємо приїзд ще двох легіонерів. Це будуть два представники футболу африканського. Це будуть хлопці з Гани. Вони, думаю на 15 січня, коли розпочнеться наступний тренувальний збір, будуть запрошені.

Варто зауважити, що Народний Клуб «Верес» підписав контракти про співпрацю з торговою маркою «Щедрик» та рівненським Регбійним клубом. Тепер регбісти будуть виступати у традиційних «вересівських» червоно-чорних кольорах, та змінять назву на Регбійний клуб «Верес». 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень