Водію Хомка правила не писані?

Рівняни підозрюють міського голову у порушенні правил дорожнього руху

У соціальній мережі Фейсбук поширили відео, на якому службовий автомобіль міського голови Рівного Володимира Хомка порушує правила дорожнього руху.

На відео можна побачити, як легковик з номерними знаками ВК 1111 АІ в'їжджає під знак "В'їзд заборонено".

Тепер зрозуміло , чому перекривають центр міста для проїзду пересічних водіїв. Для деяких "ПЕРЦІВ" ( машина нашого мера ...

Опубликовано Igor Moroz 21 декабря 2015 г.

Хто саме керує автомобілем невідомо, але найвірогідніше це водій міського голови, а не сам Хомко.

Варто зазначити, що зафіксоване порушення трапилося на повороті вул. С. Бандери в бік колишньої меблевої фабрики та вул.Дубенської. І, якщо бути чесним, то рідко який водій у Рівному, прямуючи до Залізничної лікарні, наприклад, не пробував оптимізувати свій маршрут і проїхати під "кірпіч" у цьому місці, аби не об'їжджати все через Дубенську, Боярку і т.п.

Але міський голова це не пересічний водій. То ж навіть, якщо за кермом був не він, хтось має отримати нагоняй.

Додамо, що згідно з Правилами дорожнього руху, знак 3.21 "В'їзд заборонено" забороняє в'їзд усіх транспортних засобів з метою:

  • запобігання зустрічному руху транспортних засобів на ділянках доріг з одностороннім рухом;
  • запобігання виїзду транспортних засобів назустріч загальному потоку на дорогах, позначених знаком 5.8 ;
  • організації відокремленого в’їзду і виїзду на майданчиках, що використовуються для стоянки транспортних засобів, майданчиках відпочинку, автозаправних станцій тощо;
  • запобігання в’їзду на окрему смугу руху, при цьому знак 3.21 повинен застосовуватись разом з табличкою 7.9 .

Дія знака не поширюється на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами. Зона дії знака— від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть,— до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень