У Рівному псевдоХОМКО підписував петиції

Тепер процедуру збору підписів ускладнять

Міський голова з’ясував, що петиції у Рівному часто фальсифікують. Через це процедуру збору підписів ускладнять. Міський голова Володимир Хомко з’ясував, що частина звернень сфальсифікована. Невідомі використовували їх як інструмент для вирішення власних проблем. Так, один із них, назвавшись мером, підтримав чотири таких ініціативи, говорить Володимир Хомко:

Одна петиція здивувала мене тим, що її підписав ніби я. Коли почали перевіряти, то я, виявляється, підписав чотири петиції. Погодьтеся, це абсурд – підписувати самому собі петицію до себе. Але хтось робить це навмисно. 

 

Тому я дав доручення юристам міськвиконкому вдосконалити механізм збору підписів під петиціями, щоб люди не могли зловживати прізвищами один одного або не дописувати прізвища тих людей, яких не існує або немає у місті Рівному.

Петиції, які начебто підписували вигадані люди і які вже набрали необхідну кількість голосів, він ігноруватиме.

Крім того, міський голова нагадав, що у Рівному спаплюжили і процедуру громадського бюджету, і громадських слухань. Так, торік виборців на голосування привозили цілими автобусами.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень