У Рівному помер викладач НУВГП (ФОТО)

Він був професіоналом та патріотом

На 89 році життя, 18 лютого 2021 року, перестало битися серце доцента кафедри геодезії та картографії Степана Романчука.

Національний університет водного господарства та природокористування висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу смерті Степана Романчука.

Він був щирою, позитивною людиною, випромінював життєдайну енергію, мав гарне почуття гумору, прагнув передати цінний досвід, уміння своїм студентам та молодим колегам та завжди охоче навчався новому та прогресивному, зауважують у НУВГП.

У Степана Романчука є близько 100 наукових праць. Серед них: «Розробка теорії і практичного застосування побудови планового геодезичного обґрунтування полюсним методом» та патент на винахід «Спосіб ідентифікації матеріальних об’єктів».

Також був Степан Васильович щирим патріотом своєї Батьківщини. У 2014 році видав книгу «Розсохи», яка містила його спогади та краєзнавче дослідження про село де він народився та провів своє дитинство.

Прощання відбудеться завтра о 13:00 у дворі будинку за адресою Гагаріна 49.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень