У Рівному покажуть Майдан очима польських журналістів

Та фільм про Революцію Гідності французько-швейцарського виробництва

20 лютого до Дня Героїв Небесної Сотні у Виставковій залі Рівненського Міського Будинку Культури відбудеться відкриття виставки "Майдан в об'єктиві польських журналістів". Це проект Українсько-польського культурно-просвітницького центру ім. Томаша Сосновського за сприяння Посольства Республіки Польща у Києві та Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку.  

Фотовиставка, на якій представлені знімки Якуба Шимчука, кореспондента польського тижневика "Недільний гість", представляє найбільш зворушливі та трагічні сцени з Революції Гідності. Виставку супроводжує особлива сценографія – барикади з шин та мішків з піском, а ще обличчя, зболені, втомлені, але сповнені віри та відважності.  

В рамках відкриття фотовиставки відбудеться ще одна подія - показ фільму французько-швейцарського виробництва про Героя Небесної Сотні, рівнянина Олександра Храпаченка. Стрічка має назву «Саша Х. – крила на Майдані» і презентованавона була у 2016 році. 

Запрошуємо усіх 20 лютого на 15 год до Виставкової зали МБК аби згадати разом події, які змінили нас, хід нашої історії, а також вшанувати світлу пам'ять Героїв...

Організатори заходу: Рівненський Міський Будинок Культури, Українсько-польський культурно-просвітницький центр ім. Томаша Сосновського.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень