У Рівному відкрилась виставка видатного італійського фотохудожника Валеріо Періні (9 ФОТО)

Митець, який народився у Флоренції, в 1979 році заснував  фото-клуб  «La Torretta», через рік організував Перший регіональний конкурс, а рік потому - Національний конкурс. Фотограф  отримав багато національних і міжнародних нагород, а його фотографії побували на виставках у Франції, Кіпрі, Індії, Японії, Китаї, Англії. Нині ж переглянути світлини Валеріо отримали змогу рівняни. А детальніше про те, які роботи фотохудожника представлені до уваги рівнян, розповів організатор фотовиставки Олександр Харват:

– Коли я запропонував виставку, я запропонував йому обрати самому, що б він хотів показати. Оскільки Венеціанський карнавал - один із найпопулярніших у світі, він обрав частину фотографій з цього карнавалу, частину фотографій з Флоренційських вуличних сюжетів і частину фотографій з мандрівки Китаєм. Китайці часто запрошують фотографів у свою країну з тим, щоб вони популяризували безкоштовно цю країну.

Багато фотографій Валеріо Періні публікуються в національних і міжнародних каталогах і фото-журналах  Італії та інших країн.  Деякі роботи знаходяться в Міжнародному барселонському музеї фотографії в Серданьола-дель-Вальєс. Виставка із назвою «Images from the heart» у Рівному триватиме до 10-го жовтня в ТЦ «Злата Плаза». 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень