У Рівному відкрилась виставка видатного італійського фотохудожника Валеріо Періні (9 ФОТО)

Митець, який народився у Флоренції, в 1979 році заснував  фото-клуб  «La Torretta», через рік організував Перший регіональний конкурс, а рік потому - Національний конкурс. Фотограф  отримав багато національних і міжнародних нагород, а його фотографії побували на виставках у Франції, Кіпрі, Індії, Японії, Китаї, Англії. Нині ж переглянути світлини Валеріо отримали змогу рівняни. А детальніше про те, які роботи фотохудожника представлені до уваги рівнян, розповів організатор фотовиставки Олександр Харват:

– Коли я запропонував виставку, я запропонував йому обрати самому, що б він хотів показати. Оскільки Венеціанський карнавал - один із найпопулярніших у світі, він обрав частину фотографій з цього карнавалу, частину фотографій з Флоренційських вуличних сюжетів і частину фотографій з мандрівки Китаєм. Китайці часто запрошують фотографів у свою країну з тим, щоб вони популяризували безкоштовно цю країну.

Багато фотографій Валеріо Періні публікуються в національних і міжнародних каталогах і фото-журналах  Італії та інших країн.  Деякі роботи знаходяться в Міжнародному барселонському музеї фотографії в Серданьола-дель-Вальєс. Виставка із назвою «Images from the heart» у Рівному триватиме до 10-го жовтня в ТЦ «Злата Плаза». 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень