У Рівному сьогодні відкриють виставку, присвячену вбитому лікарю

На відкриття прибуде Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч

Сьогодні у Кінопалаці «Україна»  відбудеться презентація виставки світлин «Зелено-блакитна Хорватія» хорватського фотографа Марка Врдоляка. Митець присвятив її пам’яті рівненського лікаря Андрія Лимича.

На урочисте відкриття завітають Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч, керівники області і міста, а також родина Лимичів.

Виставка вже побувала у Почесному консульстві  Республіки Хорватії у місті Святогірськ на Донеччині та у столичному Мистецькому центрі «Шоколадний будинок».

Окрім того, роботи автора виставлялись на численних виставках в Хорватії, США, Канаді, Італії, Литві, Польщі, Словаччині, Ісландії, Данії, Швеції, Фінляндії, Ірландії, Латвії, Болгарії та Чорногорії. Виставка складається з 40 робіт.

Урочисте відкриття о 17.00, діятиме виставка по 28 жовтня.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень