У Рівному облаштовують ще один майданчик для вигулу собак (ФОТО)

Раніше такий зробили у парку у мікрорайоні Ювілейний

Майданчик для вигулу собак нині облаштовують у мікрорайоні Північний, зокрема у парку Просвіти біля будинку №22 на вулиці Мельника.

Заступник начальника міського управління ЖКГ Дмитро Трофимчук розповів детальніше:

Площа майданчика – близько 1000 кв. метрів. Його огородять, встановлять на ньому атракціони для собак, зроблять освітлення. Заїзд до майданчика вимостять бруківкою.

За словами Дмитра Трофимчука, вартість майданчика з проєктом – близько 600 тис. грн. Завершити роботи на ньому планують за 2 тижні.   

Нагадаємо, що облаштувати ну мікрорайоні Північний майданчик для чотирилапих просили владу власники собак. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень