Десятки мертвих собак прибули в міжнародний аеропорт Пірсон в Торонто з України (ФОТО 18+)

Загалом на борту було 500 французьких бульдогів

Цю ситуацію не надто широко висвітлюють в Україні, але…

19 червня до Канади з України прибув борт Міжнародних Авіаліній України (МАУ), який  перевозив одразу 500 щенят породи «Французький бульдог».

Із них 38 не витримали перельоту: літак привіз їх до Торонто з Києва вже мертвими.

В Канаді це викликало цілий скандал, позаяк люди на летовищі виявили смітники заповнені собаками, від яких йшов надзвичайно сильний сморід.

Французький бульдог виглядає так

Почали з’ясовувати ситуацію, виявилося, що собак привезли з України. Більшість з них прибули забльовані та зневоднені, але живі.

38 – перельту не витримали

Мертві цуценятя

Головне питання, що його задають всі в Канаді:

Як саме було організовано перевезеня цих собак і чому везли настільки велику партію?

Припускається, що цуценят везли просто в багажному відсіку – з відповідними наслідками.

Натисніть плей, щоб переглянути репортаж телебачення Торонто

МАУ на своїй ФБ-сторінці написало з цього приводу, зокрема, таке:

У соцмережах з'явилася інформація про загибель тварин на борту рейсу МАУ з Києва в Торонто. Важливо розуміти, що на рейсі перевозилося більше 500 тварин - собак і котів. І це було комерційне перевезення. Авіакомпанія, як і інші перевізники, постійно протягом багатьох років перевозить тварин у комерційних цілях в інші країни, в тому числі - в США і Канаду, вимоги яких щодо ввезення тварин з інших країн - одні з найсуворіших у світі.

 

Хочемо звернути Вашу увагу, що авіакомпанія МАУ регулярно проходить аудит IOSA на предмет безпеки польотів та якості, стандартами якого, у тому числі, регулюється (дуже строго і жорстко) і перевезення живих тварин. МАУ має всі необхідні міжнародні сертифікати та відповідних фахівців, дотримується всіх вимог і процедур.

 

Ми перевозимо не тільки домашніх тварин, а й екзотичних, які вимагають особливих, спеціальних, умов для перельоту. Перевезення породистих цуценят, особливо - брахіцефалів, до яких відносяться, наприклад, французькі бульдоги, пов'язана з певним ризиком, який добре розуміють і оцінюють заводчики і відправники собак авіатранспортом. Однак відправники свідомо йдуть на цей ризик, оскільки бізнес заводчиків породистих собак і котів - один з найбільш конкурентних і високо маржинальних.

 

Щодо ситуації, яка описана в пості.

Повністю пояснення МАУ можна прочитати за посиланням нижче, але його важко назвати переконливим.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень