У Рівному об`єдналися навколо Яроша

У Рівному створили обласний комітет національної дії. Організації, що називають себе представниками українських патріотичних середовищ, об‘єдналися навколо політсили Дмитра Яроша. Кажуть, головна мета – об`єднати людей, аби творити реформи в різних структурах управління. До складу комітету увійшли рівненські фермери, Спілка офіцерів України, представники Просвіти, Студради РДГУ. До президії комітету увійшли нардеп 5-ти скликань Тарас Стецьків, голова спілки офіцерів України Олександр Скіпальський та «кіборг» Андрій Шараскін з позивним «Богема». Всі вони сьогодні приїхали до Рівного. Зокрема, Андрій Шараскін повідомив, що завданням комітету є виявлення лідерів, які будуть впроваджувати зміни на місцях:

Що таке комітет національної дії. Це робочий орган у якого є ряд завдань, одне з основних, - це пошук дієвих середовищ які ведуть свою вузьконаправлену роботу. Робота з мовою, освітою, культурою, екологією, економікою, оборони, житлово-комунальний сектор. Це всі ці напрями, які в нас є. Нам їх треба збирати. Але кожен має займатись своєю роботою.

Зауважимо, що в подальшому у комітеті планують створювати такі об`єднання і у районах Рівненщини, щоб люди на місцях впроваджували зміни у різноманітних сферах життя.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень