В Рівненської поліції відтепер є «спецназ»

Сьогодні в Рівненській поліції офіційно вручали ліцензії бійцям нової структури «КОРД»

[media=72943]

Для служби у силовій поліцейській структурі - «Корпусі оперативно-раптової дії» (КОРД) – 17 спецпризначенців обрали зі 100 претендентів. Підготовка тривала близько 4 місяців. До складу нового корпусу увійшли колишні працівники міліції, нові працівники поліції та навіть один патрульний. Оскільки завдання, що виконуватимуть КОРДівці, часто супроводжуватимуться небезпекою, вони не тільки приховують свої прізвища, а й обличчя.

[media=72942]

Між тим, підготовка бійців складалася з декількох етапів. Її метою було виховання дійсно сильних та стійких спецпризначенців. Детальніше розповідає в.о. начальника управління «КОРД» Сергій:

Перший етап був - це психологічна, фізична та вогнева підготовка. Подальший етап був в Києві. Запрошували на 5-денні курси виживання, де спали по 2 години в добу. Їхнє завдання було – максимальне виснаження, як фізичне, так і моральне. Дякувати Богу, пройшли всі.

Також КОРДівцям керівництво Нацполіції виділило автомобіль «Volkswagen Transporter».

[media=72944]

Базуватимуться силовики в Рівненській області, втім, завдання виконуватимуть і в інших областях, і навіть в зоні АТО. Як зазначив Сергій, повноцінно функціонувати «КОРД» почне з наступного понеділка.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень